burger menu

Безкоштовний калькулятор вартості будівництва

01 02 03
Назад

Яка вартість будівництва будинку в Одесі

На питання, яка середня вартість будівництва будинку під ключ в Одесі, навіть досвідчені професіонали не можуть дати конкретної відповіді. Все залежить від певних факторів і нюансів, починаючи від місця зведення, типу грунту, загальної кількості поверхів, використовуваних при монтажі стін і перекриттів матеріалів, і так далі.

Ваше нове житло може бути побудоване з цегли, бруса чи піноблоків з використанням фундаменту різного типу і міцності. Залежно від кількості й видів інженерних мереж, необхідності в установці септика або басейну, кінцевий цінник будови «під ключ» може коливатися в досить серйозних межах.

Як дізнатися вартість одноповерхового або двоповерхового житла, яке ви збираєтеся запропонувати для своєї сім’ї? Ми пропонуємо простий і доступний спосіб: для цього вам буде потрібно просто використати наш онлайн-калькулятор вартості будівництва споруди. Дайте відповідь на кілька простих запитань, серед яких:

  • місце, де планується зведення вашого житла;
  • тип будови (для постійного або тимчасового проживання);
  • бажана площа;
  • кількість людей, що проживатимуть постійно.

Залиште свої контактні дані, після чого з вами зв’яжуться компетентні фахівці для уточнення деталей і нюансів. Щоб приблизно розрахувати вартість метра будівництва будівлі, буде потрібно всього кілька хвилин: ви отримаєте уявлення про те, скільки буде потрібно фінансів і часу для остаточного проекту.

Доступна вартість будівництва заміського дерев’яного будинку

Ми пропонуємо онлайн-розрахунок вартості будівництва житла в Одеській області за канадською технологією. Чому ця методика сьогодні популярна і затребувана? Вона відмінно показала себе не тільки в Північній Америці та країнах Скандинавії. Ціна будівництва каркасної споруди за цією методикою більш ніж доступна, а час зведення і здачі під ключ не перевищує 3-4 місяців з моменту узгодження проекту. Ми допомагаємо вирішити проблему власного житла швидко і недорого, пропонуючи якісні та екологічно безпечні будівлі для всієї родини. Пропонована компанією канадська технологія зведення споруд в Одесі дозволяє максимально швидко вирішити проблему відсутності доступного житла. Швидкомонтовані будівлі з використанням унікальної каркасної методики – це споруди, експлуатація та обслуговування яких вельми незатратне, а енергоефективність знаходиться на найвищому рівні.

Таке житло має в своєму складі основу-каркас, що забезпечує жорсткість конструкції. Як елемент утеплення використовується мінеральна вата. Для виключення проблем з підвищеною вологістю і для якісної ізоляції покрівлі використовується пароізоляція. Саме така технологія будівництва дозволяє відмінно зберігати тепло суворою зимою і прохолоду спекотним літом. З теплоізолюючих панелей складаються всі основні елементи вашого дому.

Різні за товщиною блоки використовуються для зведення стін, стелі, підлоги, даху, внутрішніх перегородок. Використання подібної методики дозволяє отримати безпечну і надійну будівлю, довговічність якої становить багато десятків років без необхідності ремонту. Це економічно перспективне рішення, яке дозволяє в найкоротші терміни вирішити будь-які проблеми з нестачею квадратних метрів.

Середня вартість житлової приватної будівлі за 1 м2 за канадською технологією істотно менша, ніж ціна будівництва з використанням традиційних матеріалів – каменю, цегли, газоблоку. Ціни на подібні роботи, починаючи від створення проекту і закінчуючи здачею під ключ, досить лояльні, так як наша компанія має свої виробничі потужності, випускаючи всі необхідні матеріали для будинку в нашій країні. Своїм клієнтам ми готові запропонувати величезний асортимент проектів споруд будь-якої складності. При необхідності ви можете безкоштовно замовити свій власний унікальний індивідуальний проект.

Кому можна рекомендувати наші пропозиції

Якщо ви не любитель міської метушні, якщо пил і смог великого мегаполісу не для вас, то відповідь на питання про те, якому житлу віддати перевагу (квартирі чи приватному будинку) очевидна. Будівлі за канадською технологією – це найкращий варіант у співвідношенні ціни, енергоефективності та якості. Ви будете жити на природі на своїй заміській ділянці, у своєму власному котеджі, витрачені кошти на який будуть аналогічні вартості квартири. Більше не буде галасливих сусідів, прокурених сходових майданчиків і ліфтів, які постійно ламаються.

Каркасне дерев’яне житло від нашої компанії – це інноваційні матеріали і технології; це надійний дах над вашою головою протягом багатьох десятиліть; це проект, який окупиться вже через кілька років! Спорудження канадських будівель проходить від «А до Я» під пильним контролем наших професіоналів-монтажників. Сама будова являє собою своєрідний конструктор з каркаса-скелета, плит перекриття, покрівлі, перегородок, утеплення, пароізоляції та інших елементів. Особливістю таких споруд є їх чудові фізичні властивості, що дозволяє гарантувати відмінні шумо- і теплоізоляційні характеристики. Крім того, всі елементи дуже легкі та в той же час міцні, що дозволяє обійтися полегшеним фундаментом, заощадивши ваш час і гроші.

Розрахувати вартість будівництва дерев’яного будинку

Запропонований вашій увазі калькулятор розрахунку дозволить швидко прикинути приблизні витрати для проведення робіт з урахуванням ваших запитів, потреб і побажань. Фінальний цінник залежить від багатьох факторів і нюансів, тому калькулятор онлайн є приблизним інструментом для оцінки. Ми допоможемо дізнатися максимум про послугу «будівництво житла під ключ» (вартість за м2, терміни зведення), підготувавши весь пакет необхідних дозвільних документів і запропонувавши індивідуальний проект будови при необхідності.

Більше arrow-more Менше arrow-less