burger menu

Енергоефективні канадські будинки в Одесі

Будівництво канадських будинків є найсучаснішим і найбільш перспективним напрямком спорудження заміських будинків. Найбільш важлива перевага таких будівель - це їх високий коефіцієнт енергозбереження. Дана технологія використання стінових панелей дозволяє вирішити проблему доступного і комфортного житла, пристосованого для будь-якої кліматичної зони нашої країни. «КБК Одеса» зводить об'єкти в канадському стилі для найрізноманітніших призначень: від невеликих компактних котеджів - до масштабних заміських особняків.

Ми знаємо, як побудувати будинок із дерева, баню, сауну або комплекс для відпочинку, які простоять більше 80 років. Відгуки клієнтів, які залишилися задоволеними нашою роботою, можна побачити на відео в Ютуб-каналі.

Чому варто придбати житло за канадською технологією?

Компанія «КБК Одеса» в процесі побудови використовує тільки якісну екологічно чисту сировину, тому всі конструкції нетоксичні і безпечні для здоров’я людини. Ми зводимо унікальні за своїми параметрами канадські каркасні будинки, що мають масу позитивних якостей:

 1. Вигідна собівартість. Завдяки легкості монтажу конструкції та полегшеному фундаменту ціна під ключ вимагає мінімальних вкладень коштів.
 2. Швидке зведення. Через відсутність необхідності заливати капітальний фундамент і чекати усадки ми побудуємо канадський збірний будинок в один етап, який триває не більше 3-4 місяців.
 3. Енергоефективність та економічність. Важливим фактором є те, що опалення житла за каркасною технологією потребуватиме в 3-4 рази менших витрат енергії, ніж аналогічні цегляні будівлі.
 4. Чудові теплоізоляційні властивості. «Канадки» – це приємна прохолода в кімнатах влітку і теплота взимку. Завдяки особливому утепленню стін всередині зберігається прекрасний мікроклімат і оптимальна температура повітря.

Практичний і оригінальний канадський будинок в Одесі

Наша компанія допоможе вам у вирішенні питання придбання доступного житла в південному регіоні, враховуючи всі ваші переваги й побажання. Ми побудуємо збірний будинок і введемо його в експлуатацію силами власних висококваліфікованих фахівців:

 • підключимо всі комунікації;
 • забезпечимо прокладку каналізації та електричної розводки;
 • встановимо систему опалення;
 • забезпечимо оздоблення фасаду.

Втіленням всіх ваших ідей в дизайні та внутрішньою стилістикою займуться наші майстри-оздоблювальники. Всі етапи будівництва ви зможете подивитися на фото, розміщених на сторінках нашого сайту.

Економічно вигідна ціна будинку за канадською технологією

У замовників часто виникає запитання – скільки коштує фінський будинок? Загальна вартість “каркасників” визначається цілою низкою чинників:

 • обраними вами будівельними матеріалами;
 • зовнішніми та внутрішніми оздоблювальними роботами;
 • складністю архітектурного проекту будівництва;
 • типом опалення.

Більш детально ознайомитися з ціновими пропозиціями можна на веб-сайті або зв’язавшись із нашими менеджерами.

Готові та авторські проекти канадських будинків в Одеській області

Ми пропонуємо вам каталог різноманітних проектів і цін під ключ, в якому є дуже багато цікавих архітектурних рішень, де кожен замовник зможе знайти відповідний йому варіант. Ми займаємося будівництвом житла за каркасною технологією під ключ, яке стане ідеальним варіантом для постійного або тимчасового проживання. Проекти і ціни можуть включати в себе установку Smart-систем c індивідуальним регулюванням температури приміщення і бездротовими перемикачами світла. Ми можемо створити нестандартні індивідуальні розробки «під себе», в які згодом можна з легкістю вносити зміни.

Канадські будинки під ключ – це свобода, престиж і комфорт

Якщо ви вирішили купити дерев’яний будинок за каркасною технологією, то вибирати фірму, яка займеться вашим проектом, варто максимально ретельно. «КБК Одеса» є експертом у канадській технології будівництва житла. Високотехнологічне обладнання, що використовується у виробництві, та професіоналізм нашої команди дозволяють вам у мінімально рекордні терміни стати власником комфортабельного житла під ключ за каркасною технологією. У нас немає обмежень по функціональності, тому звертайтеся до нас і реалізуйте будь-який свій задум. Ми пропонуємо роботу з компанією під ключ, яка дійсно може прискорити ваш проект. Ви миттєво отримуєте вигоди:

 • від координації;
 • співробітництва;
 • рентабельності та купівельної спроможності.

«КБК Одеса» добре зарекомендувала себе як компанія, що виконує кілька проектів. У вас під рукою є весь необхідний досвід, а це значить, що ви можете відразу ж рухатися вперед. «КБК Одеса» пропонує найповніше рішення для збірки під ключ на ринку, і це, безсумнівно, може допомогти вам прискорити ваш проект.

Реєструйтесь на безкоштовний вебінар та дізнавайтесь:

 • з якого матеріалу будувати
 • як утепляти
 • як оформити будівництво
 • як ввести будинок в експлуатацію
 • які вікна обрати
 • icon бонуси та подарунки
vebinar-pic

Оберіть, куди відправити запрошення на вебінар: