burger menu

Будинки під ключ

Бажаєте побудувати тільки "коробку і дах", чи вас цікавить будівництво повністю "під ключ"?
Оберіть свою комплектацію серед запропонованих проектів, або зв`яжіться з нами для індивідуального прорахунку.

"Кловер" 843 750 грн
 • Площа — 34.3 м²
 • Розміри — 12 х 4 м м
 • Кількість житлових кімнат — 2
"Еола" 1 328 905 грн
 • Площа — 61 м²
 • Розміри — 7.70 х 10.90 м
 • Кількість житлових кімнат — 3
"Бук" 2 727 939 грн
 • Площа — 132 м²
 • Розміри — 9.99 х 7.81 м
 • Кількість житлових кімнат — 3
"Бузова" 2 175 580 грн
 • Площа — 100 м²
 • Розміри — 10.6 x 13.4 м
 • Кількість житлових кімнат — 4
"Ужгород" 2 015 327 грн
 • Площа — 103.5 м²
 • Розміри — 7.1 x 9.1 м
 • Кількість житлових кімнат — 5
"Фенікс" 1 357 365 грн
 • Площа — 72.3 м²
 • Розміри — 8.5 х 6 м
 • Кількість житлових кімнат — 2

Будинок під ключ в Одесі – успішне вкладення капіталу

Будівництво власного будинку - процес тривалий і дорогий. З недавніх пір дуже популярною в Україні стала канадська технологія будівництва споруд, що дозволяє зводити недороге каркасне житло. Такі будівлі допоможуть вирішити проблему покупки власного житла навіть сім'ям з відносно невеликими доходами. Ми переконані, що для кліматичних умов нашої країни такі споруди є прекрасним варіантом, який мінімізує витрати часу і коштів.

Ми створили для наших клієнтів чек-лист про те, як побудувати будинок. Багато клієнтів приходять до нас, не знаючи всього процесу будівництва. Вони часто виявляють, що багато ресурсів ненадійні, застаріли, або ж нереальні. «КБК Одеса» повністю віддані тому, щоб надати нашим клієнтам достатньо допомоги, і ми думаємо, що це ідеальний час для створення відеороликів, які надають інформацію і уявлення, необхідні на шляху до будівництва житла.

Будівництво будинків під ключ: головні особливості

Каркасне будівництво об’єктів в Україні вважається оптимальним рішенням для всіх географічних зон нашої країни. Головними перевагами таких будівель є:

 1. Висока енергоефективність. Завдяки якісній ізоляції й додатковому утепленню каркасники зберігають комфортну температуру всередині кімнат і дозволяють економити на опаленні.
 2. Каркас споруд виготовляється з дерева, тому приміщення екологічно чисті й безпечні для їх жителів.
 3. Рекордно високі темпи будівництва. Буквально через кілька місяців ви станете володарем затишного і багатофункціонального дерев’яного модульного житла.
 4. «Канадки» можна зводити всесезонно, незалежно від пори року.
 5. Полегшений фундамент. Легкість конструкції стін і перекриттів дозволяє заливку недорогого мілкозаглибленого стрічкового фундаменту.
 6. Ідеально рівні поверхні об’єктів з панелей дозволяють рекордно швидко проводити фасадні та внутрішні оздоблювальні роботи.

Головна мета, якої ми хочемо досягти за допомогою наших проектів, полягає в наданні надійної й простої для розуміння інформації, а також в тому, щоб бути компанією, до якої наші клієнти будуть звертатися за ресурсами для збірки. Ми не тільки будуємо, а й проектуємо, тому знаємо всі подробиці збірки, нові технології, і маємо ресурси для створення житла.

Типові або авторські проекти на будинки під ключ: що вибрати?

Саме проект будівлі для постійного проживання під ключ забезпечує її точність, надійність, безпеку, а також комфортабельність. Наші експерти створюють документальні плани з урахуванням усіх місцевих особливостей вибраної ділянки, її віддаленості від комунікацій та інших непередбачених обставин. За час свого існування компанія «КБК Одеса» розробила не один десяток креслень приватних котеджів для постійного проживання.

Ми не прив’язані тільки до каркасних споруд, тому у нас ви можете купити проекти на будівлі з цегли, СІП-панелей, ракушняка, газобетону, клеєного бруса. Наші висококваліфіковані експерти в найкоротші терміни адаптують готовий, або ж розроблять індивідуальний проект швидкомонтованого житла, що врахує всі побажання майбутнього домовласника. Експертність і професіоналізм – це головні якості команди «КБК Одеса».

Як формується ціна на будинок під ключ від КБК Одеса

Якою буде ціна на каркасний будинок під ключ, стане зрозуміло після складання кошторисного розрахунку, який враховує багато факторів:

 • загальну площу будівлі;
 • кількість вікон і дверей;
 • форму будівлі;
 • зовнішній вигляд покрівлі;
 • поверховість котеджу;
 • наявність підвалу;
 • кількість кімнат;
 • додаткові споруди (мансарди, гаражі й т. д.)

Ви самостійно можете прорахувати, скільки коштує споруда, яку ви маєте намір придбати. Для цього ви можете скористатися калькулятором цін для попереднього визначення вартості каркасного житла. Також ми знімаємо завершені об’єкти та ті, що будуються. Метою створення відео-оглядів є можливість надати людям інформацію, якою вони, можливо, ще не володіють.

Ми хочемо, щоб наші глядачі були впевнені, що вони знають все, що пов’язане з процесом будівництва житла, включаючи ризики й підводні камені. Клієнти сильно помиляються з приводу того, що відбувається за лаштунками, які часто змушують процес здаватися дуже простим, швидким, і часто посилаються на нереалістичні витрати. На жаль, це не завжди так. Ми робимо все можливе, щоб ви, залишаючи екран, були впевнені в тому, як побудувати дім.

Ми даємо вам точний опис всіх етапів, а також рекомендації та поради, щоб переконатися, що ви працюєте з реалістичними часовими рамками і бюджетом. Ми використовуємо реалістичний і невимушений підхід до подання відео, щоб це було саме тим, що вам потрібно побачити. Неформальний підхід, стислість і конкретика – це все для того, щоб наша аудиторія залишалася зацікавленою і розуміла інформацію.

КБК Одеса дає гарантію якості на готові каркасні будинки “під ключ”

Вирішивши купити будівлю під ключ у нашої компанії, ви забезпечуєте собі проживання з найвищим комфортом. При цьому комплексне замовлення у одного виконавця заощадить третину вашого часу і практично 20% бюджету. Всі компоненти домокомплекту виготовляються на інноваційному високоточному обладнанні й проходять обробку спеціальними негорючими сумішами.

При замовленні котеджу з бруса наша фірма контролює весь цикл виробництва: від заготівлі деревини, і до повного декоративного оформлення приміщень. Нижче ми перерахували процес, через який проходить типовий клієнт, щоб отримати дім своєї мрії. Ми розбили його на 9 окремих етапів наступним чином:

 1. Процес проектування і збірки.
 2. Оцінка проекту.
 3. До планування.
 4. Процес планування.
 5. Будівельний пакет.
 6. Цінова інженерія.
 7. Переговорний процес.
 8. Будівельний контракт.
 9. Дозвіл від адміністрації на забудову.

Це все, що вам потрібно, щоб розпочати свій проект.

Доступний для кожного будинок під ключ в Одесі

Компанія «КБК Одеса» займається будівництвом споруд під ключ і створенням проектів за прийнятними цінами у всій Одеській області. За роки роботи компанії ми зібрали у своєму штаті фахівців, які напрацювали багатий практичний досвід будівництва житла під ключ. Ми здатні створити класичні будівлі, котеджі в стилі хай-тек, кантрі, недорогі модульні барнхауси й високотехнологічні великі особняки. Заходьте на нашу сторінку, дивіться фото побудованих об’єктів і підбирайте житло на свіжому повітрі, в якому ви знайдете гармонію і затишну теплу атмосферу.

Більше arrow-more Менше arrow-less