burger menu

Каркасні будинки в Одесі будують за канадською технологією

Будівництво каркасних споруд з'явилося багато років тому в Канаді. На даний час перевірена роками технологія швидкого зведення поширилась і в Україні. Наша будівельна компанія «КБК Одеса» використовує в своїй роботі сучасні методи канадського будівництва. Каркасні будівлі будуються швидко, можуть мати різну конфігурацію і функціональне призначення. Якісне утеплення забезпечує комфортність, а проведені комунікації роблять споруди зручними в експлуатації. Полегшений фундамент скорочує витрати на зведення.

Сайт нашої компанії пропонує ознайомитися з розділом, в якому представлені фото побудованих об’єктів. Ми пропонуємо готові проекти, серед яких знайдеться і найкращий варіант проживання для вас.

Ціни на каркасні будинки в Одесі можуть бути різними

Рішення купити житло для постійного проживання вимагатиме від вас чималих фінансових вкладень. Багато часу піде на пошук потрібного вам будинку. У компанії «КБК Одеса» можна замовити проект і будувати житло своїми руками. Ми розробляємо проекти різної складності і для різних технологій зведення. Наші фахівці запропонують проекти каркасних будівель для постійного проживання і продемонструють на відео, як побудувати каркасну дерев’яну споруду. Відгуки клієнтів на сайті допоможуть вам прийняти рішення про будівництво житла за каркасною технологією. Важливо мати уявлення, скільки коштує каркасна будівля.

Готові проекти й ціни на житло за каркасною технологією представлені на сайті нашої компанії. Вартість канадської споруди для проживання визначається її проектом, і залежить від:

 • складності креслень;
 • застосовуваної технології зведення;
 • витрат на матеріали.

Каркасні будинки під ключ – продумане рішення

Проект канадського житла під ключ містить продумані рішення по плануванню і благоустрою, і відображає всі витрати по будівництву, а також повністю враховує індивідуальні вимоги замовника. Будівництво під ключ із застосуванням канадської технології:

 • не займає багато часу;
 • використовує сучасні якісні матеріали;
 • є нетрудозатратним;
 • не вимагає постійної присутності замовника;
 • включає весь комплекс робіт з проектування, зведення об’єкта і здачі його в експлуатацію.

Окрім самої екологічності канадської споруди, можна знизити витрати на енергоресурси, додавши “новинки” у свій дім.

Виробництво власної енергії

Установка сонячних фотоелектричних (PV) панелей на даху або де-небудь ще на вашій ділянці стає все популярнішою в Україні. Невеликі вітряні турбіни і наземні теплові насоси також можна використовувати для виробництва власної відновлюваної енергії. На даний час більшість людей почали використовувати поновлювані джерела енергії в домашніх умовах

Утилізація надлишкового тепла

Системи рекуперації механічної вентиляції забезпечують чисте, свіже повітря у вашому будинку без втрати теплової енергії. Тепле повітря забирається зсередини споруди, а свіже – ззовні. Кожен з цих вентиляційних потоків проходить через теплообмінний елемент (зазвичай прихований в конструкції даху), який передає тепло чистому повітрю, а потім надходить у вашу оселю. Відомо, що хороша вентиляція приносить користь для здоров’я, і ці системи можуть зменшити кількість втраченого тепла, допомагаючи вам створити здорову, щасливу і екологічно чисту будівлю. У своїх спорудах під ключ ми застосовуємо саме такі системи.

Система “Розумний будинок”

Розумні термостати доступні на ринку вже кілька років. Вони дозволяють дистанційно керувати опаленням – наприклад, зі свого смартфона, і зможуть «вивчити» ваші звички, щоб ваші системи опалення та гарячого водопостачання включалися тільки тоді, коли вони вам потрібні.

Світлодіодне освітлення зараз досить стандартне

Воно споживає менше енергії і має більш тривалий термін служби, ніж його стандартні або галогенні аналоги. Ви можете ще більше підвищити економію енергії, встановивши таймери або датчики руху.

Проекти каркасних будинків у Одеській області приваблюють замовників

Канадські будівлі не поступаються капітальним спорудам у надійності й довговічності. Комфорт проживання в екологічному будинку робить його привабливим для багатьох. Оптимальну ціну проекту забезпечує сучасна технологія будівництва канадського житла. У каталозі нашої компанії представлені проекти канадського будівництва:

 • одноповерхові й двоповерхові варіанти житлових будівель;
 • недорогі дачні будиночки розмірами 6х6, 8х8 і 10х12 м;
 • одно- і двоповерхові споруди з мансардою площею 100 м. кв. для сім’ї;
 • котеджі площею 200 м кв. для проживання кількох сімей.

Різні варіанти планування дозволять максимально ефективно використовувати площу приміщень. Визначитися з оздобленням зовні та зсередини житла допоможе інформація на сайті в розділах: “Ціна”, “Під ключ”, “Наші послуги”. Будівництвом СІП-будинків наша компанія не займається через неекологічність застосовуваних панелей. Якщо у вас вже є ділянка, ви можете поговорити з одним із наших консультантів з проектування, щоб дізнатися про отримання дозволу на планування, про фінансування, про витрати на будівництво або про що-небудь ще, пов’язане з будівництвом споруд. Також ви можете підписатися на розсилку!

Каркасно-щитові будинки під ключ – це зручно і енергоефективно

Для відпочинку багато хто хотів би мати затишний будиночок на природі. Місцем його розташування може бути лісова галявина або берег озера. Відмінним рішенням буде будівництво фінського житла під ключ. Можна використовувати готовий проект і додати до нього свої побажання – наприклад, велику дерев’яну площадку або веранду для гостей.

Фундамент будівлі легкий і нетрудомісткий. Збірка споруди відбувається швидко. Планування приміщень продумане й раціональне. Внутрішній дизайн невибагливий і не вимагає великих витрат. Стіни, дах і підлога якісно утеплені. Вибір матеріалу для зовнішнього оздоблення – за бажанням замовника. Якщо довірите нам будівництво житла під ключ, незабаром зможете в нього переїхати. Проживання в екологічному й енергоефективному будинку створить комфортний клімат для сім’ї.

Реєструйтесь на безкоштовний вебінар та дізнавайтесь:

 • з якого матеріалу будувати
 • як утепляти
 • як оформити будівництво
 • як ввести будинок в експлуатацію
 • які вікна обрати
 • icon бонуси та подарунки
vebinar-pic

Оберіть, куди відправити запрошення на вебінар:

advices-image

Що необхідно знати перед початком будівництва. "5 порад архітектора"

advices-image-mob
Завантажити БЕЗКОШТОВНО