burger menu

Барнхаус в Одесі – унікальна архітектура і максимум комфорту

Ви мрієте про власне житло, але побудувати його своїми руками не вважаєте можливим? На допомогу прийдуть сучасні модульні будинки barn, які стануть ідеальним варіантом для справжніх цінителів нехитрих будівель і мінімалізму. У дослівному перекладі назва barnhouse означає «амбар», а помітною особливістю таких будівель є великі простори й високі стелі. Мода на такі будинки зародилася давно, і з часом набула поширення в багатьох країнах світу. Їх великі кімнати дуже місткі, тому такі споруди стануть прекрасним варіантом для великих дружних сімей, які бажають жити разом.

Компанія «КБК Одеса» за роки своєї діяльності напрацювала величезний практичний досвід в технології будівництва барнхаусів. На сайті компанії ви можете почитати відгуки клієнтів, задоволених нашою роботою, і подивитися десятки реальних фото побудованих нами об’єктів.

Оригінальні та доступні будинки під ключ у стилі барнхаус

Якщо вас зацікавив каркасний барнхаус під ключ, ви можете замовити його у нас за доступною і вигідною вартістю, яка в рази нижча, ніж у аналогічних будівель з цегли або газобетону. Строгість і мінімалізм в оздобленні, відсутність зайвих елементів декору роблять проекти будинків на 1 або 2 поверхи дуже вигідними. Розрахунковий кошторис на будівництво такої споруди залежить від ряду факторів:

 1. Загальної площі майбутньої будівлі.
 2. Інтер’єру барнхауса.
 3. Вибраних матеріалів облицювання.

Ціни на будівництво часто залежать від багатьох факторів. Спроектувати і побудувати будинок складно, тому вкрай важливо знайти правильного дизайнера і партнера з будівництва, з яким можна буде працювати. Якщо ви мало знаєте про це, ви обов’язково відчуєте, що в якийсь момент доведеться розібратись. Ви довіряєте свій проект і, можливо, одне з найважливіших рішень і фінансових вкладень у своєму житті іншим людям. Ви будете працювати з цими людьми від 2 до 4 місяців. Вам не тільки потрібна впевненість у тому, що вони можуть робити свою роботу якісно, а й, мабуть, хочеться отримати задоволення від роботи з ними. Отже, що можна зробити ще до початку побудови барнхауса? Нижче перераховані чотири ключові області, на які, на нашу думку, ви повинні звернути увагу при виборі партнера з проектування та збірки:

 1. Будьте впевнені в процесі. Подивіться на сайті, як ми, як партнери з дизайну і будівництва, будемо робити ваш будинок на замовлення. Чи має це сенс для вас? Дізнайтеся, який наш підхід до таких речей, як життєздатність проекту, дизайн, контроль витрат, маршрути закупівель, оцінка вартості, підготовка контрактів та їх адміністрування.
 2. Досвід. Подивіться на навички й досвід команди, з якою ви будете працювати. Яку вони мають кваліфікацію для виконання роботи? Наприклад, є велика різниця між кваліфікованим архітектором і архітектурним дизайнером. Ідеальне рішення – працювати з багатопрофільною командою повністю кваліфікованих архітекторів і техніків-архітекторів, яких підтримують координатори проектів та консультанти по вартості. Всі вони повинні ефективно працювати разом.
 3. Пояснення технічних моментів. Переважна більшість людей в будівельній галузі проводять час, працюючи з професіоналами, проектуючи і будуючи комерційні будівлі, школи, лікарні, житлові будинки і так далі. Вони проводять безсонні години, розмовляючи галузевою мовою, розуміють, як працюють процеси, та іноді думають, що всім зрозуміла їхня мова і терміни. Часто може знадобитися пояснення зрозумілою вам мовою.
 4. Оберіть партнера по дизайну й будівництву від «КБК Одеса», тому що ми вибираємо співробітників, у яких є пристрасть до роботи з клієнтами і допомоги їм у реалізації мрій; тих, яким потрібен час, щоб по-справжньому зрозуміти, чого ви хочете і що вам потрібно від свого проекту. Персонал, який спеціалізується на супроводі та консультуванні клієнтів протягом усього процесу, повністю усвідомлює, що для багатьох це унікальна подія в житті, якою потрібно насолоджуватися.

Сучасні й практичні будинки барнхаус в Україні

Міні-будинок barnhouse не тільки прекрасно вписується у природні ландшафти нашої країни. Варто виділити ще деякі його переваги:

 • міцність домокомплекту, яка досягається наявністю опорних стовпів з горизонтальними балками, що скріплюють деталі конструкції в одну міцну систему;
 • швидкість зведення, яка дозволить вам заселитися в будинок через кілька місяців після підписання договору на забудову;
 • каркас майбутнього житла зводиться буквально за кілька днів;
 • відмінна освітленість кімнат завдяки наявності великих панорамних вікон;
 • високий коефіцієнт енергоефективності завдяки підвищеному рівню теплозбереження.

Креативні барнхаус-будинки в Одесі

Архітектура barn вважається балансом минулого та майбутнього і містить в собі кілька популярних стилістичних напрямків:

 • мінімалізм, який характеризується строгими геометричними формами і використовуваними натуральними матеріалами;
 • лофт, з величезною функціональністю приміщень й відкритим простором терас і веранд;
 • біо-тек, який покликаний примирити інноваційні технології й почуття єднання з природою для повної гармонії з навколишнім середовищем.

Наша команда зводить споруди-амбари найрізноманітніших напрямків: для постійного проживання, дачні будинки, лазні та комерційні споруди.

Різноманітні проекти барнхаус в Одеській області

Наша фірма розробляє проекти на барнхауси в Одесі в європейському і американському стилях. У першому варіанті для таких будівель характерний один рівень і двосхилий дах із гострим кутом ухилу. Американські амбари передбачають не один, а два поверхи та покрівлю з чотирма скатами. У нас ви можете купити проект барнхаус-будинку під ключ, який вам сподобається і підійде за всіма необхідними параметрами. Ми враховуємо всі нюанси ділянки землі, на якій планується масштабна забудова, і стараємося втілити всі ваші уявлення про ідеальне житло. Замовивши якісний барнхаус в «КБК Одеса», ви станете власником практичного котеджу, який буде для вас теплим острівцем сімейного затишку.