burger menu

Фінські будинки

Словосполучення "фінський будинок" - це про походження невеликих дерев'яних споруд. Таке житло почали будувати в Фінляндії, застосовуючи технологію каркасного будівництва. Фінські дерев'яні будівлі, побудовані з екологічної сировини, добре зарекомендували себе в складних кліматичних умовах. Універсальність деревини як будівельного матеріалу забезпечує цілорічний комфорт проживання в будинку.

Фінські будинки в Одесі гармонійні з природою

Перевірений роками досвід використання дерев’яних каркасів при зведенні споруд, вигідна ціна й екологічність житла зробили популярним будівництво канадських будівель в Одесі. Наша компанія «КБК Одеса» займається розробкою креслень для різних технологій і напрямків. Велику увагу ми приділяємо каркасному і модульному будівництву. Цей напрямок є для нас пріоритетним на даний час.

Житло за фінською технологією забезпечує комфорт

Будівництво фінських споруд зараз особливо актуальне. Легкість конструкції дозволяє зводити будову на будь-якому фундаменті й не вимагає великих витрат. Велика площа скління будівлі дає більше сонячного світла. Природний матеріал будівництва – екологічний. Хороші захисні властивості якісної деревини забезпечують здоровий мікроклімат в оселі. Дерев’яні споруди затишно вписуються у будь-який ландшафт. Багато людей прагнуть проводити більше часу на природі. Це позитивно впливає на їхнє здоров’я. Природну терапію забезпечує своїм мешканцям житло, побудоване за канадською технологією.

Проекти фінських будинків та їх особливості

Якщо є мрія купити будиночок на природі, варто звернути увагу на проекти в канадському стилі. Як правило, це невеликі будови, одноповерхові або двоповерхові, з загостреним похилим дахом і великими вікнами. Зовні виглядають досить стримано – позначаються особливості скандинавського стилю. Фото, розміщені на сайті нашої компанії, наочно доповнять ваше уявлення про канадські споруди. Нами розроблені проекти одноповерхових або двоповерхових каркасних об’єктів. Це можуть бути:

 • двоповерхові будівлі, оздоблені фальш брусом;
 • одноповерхові котеджі з просторою мансардою;
 • невеликі дерев’яні дачні будиночки з верандою;
 • сауни з майданчиком для відпочинку;
 • господарські споруди різного призначення.

Фахівці компанії «КБК Одеса» розроблять для вас проект будь-якої складності й наповнення. Планування приміщень буде відповідати вашим вимогам. Наші консультації допоможуть вам у питаннях закупівлі матеріалів, якщо ви вирішите будувати житло своїми руками. Однак навряд чи ви зможете уникнути прорахунків і зайвих витрат, якщо не маєте достатнього практичного досвіду і команди фахівців.

Фінські будинки під ключ в Одеській області вигідні

Вигідність будь-якого проекту очевидна, якщо у нього є переваги. Оптимальним варіантом буде рішення будувати житло за каркасною технологією під ключ:

 1. Проект зведення будівлі під ключ забезпечує комплексний підхід до процесу спорудження і не вимагає постійної участі замовника у цьому процесі.
 2. Відпрацьована технологія каркасного будівництва гарантує досить швидку побудову канадської споруди під ключ.
 3. Застосування якісних природних матеріалів забезпечує довговічність будови.
 4. Продумане планування й утеплення роблять житло комфортним для проживання.
 5. Повністю враховуються побажання замовника при виборі матеріалів для покрівлі та оздоблення будівлі, а також варіантів скління.
 6. Використання натуральних матеріалів при будівництві канадської споруди полегшує внутрішнє оздоблення і сприяє її екологічності.
 7. Прийнявши рішення про зведення під ключ, замовник отримує повністю готове до експлуатації, якісно виконане житло без додаткових витрат часу й фінансів.

Креслення канадських будинків і ціни на будівництво під ключ розміщені на нашому сайті.

Від чого залежать ціни на фінські каркасні будинки

На ціну будь-якої каркасної будови впливають:

 • вартість проектних робіт;
 • розміри й планування будівлі;
 • витрати на матеріали.

Ціни на канадські каркасні будівлі вигідно відрізняються від цін на капітальні споруди. Застосування сучасних каркасних технологій дозволяє скоротити витрати на будівництво. При цьому якість його досить висока, а житло виходить міцним і довговічним. Початковий етап спорудження – зведення фундаменту – нетривалий за часом, невитратний за матеріалами і не вимагає залучення важкої техніки. З роботою по установці каркаса можуть впоратися кілька людей. Технологія передбачає раціональне використання дорогих матеріалів:

 1. Дозволяє прораховувати витрати. Ретельний процес технічного проектування дозволяє розраховувати витрати по мірі просування.
 2. Зниження кількості непорозумінь. Без необхідної документації схема буде відкрита для інтерпретації та непорозуміння. Це може привести до розмивання дизайну, оскільки підрядники іноді інтерпретують наявну у них інформацію так, як їм зручно. З нашого досвіду, щоб уникнути високої ймовірності непередбачуваних додаткових витрат, краще мати чітко прописаний і покроковий план.
 3. Це економить ваші гроші. Гроші, витрачені на комплексний пакет і ознайомчу інформацію, будуть багаторазово заощаджені при вартості “під ключ”.

З готовими проектами і цінами канадських будинків ви можете ознайомитися на сайті компанії «КБК Одеса». Зв’язатися з нами ніколи не пізно. Ми працюємо з клієнтами, які знаходяться на всіх етапах реалізації свого проекту, щоб допомогти їм досягти успіху. Якщо вам цікаво, чи можете ви отримати дозвіл на забудову своєї землі, або навіть якщо він у вас вже є – ми можемо допомогти.

Реєструйтесь на безкоштовний вебінар та дізнавайтесь:

 • з якого матеріалу будувати
 • як утепляти
 • як оформити будівництво
 • як ввести будинок в експлуатацію
 • які вікна обрати
 • icon бонуси та подарунки
vebinar-pic

Оберіть, куди відправити запрошення на вебінар: