burger menu

Галерея: фото побудованих будинків у Одесі від КБК Одеса

З кожним роком швидкомонтовані споруди за каркасною технологією стають все більш популярними серед жителів України. На відміну від капітальних будівель із цегли, такі конструкції вигідно відрізняються швидкісним будівництвом і високою енергоефективністю. Все частіше такі будівлі стають житлом для всесезонного постійного проживання. Плануючи купити недорого комерційну нерухомість або власний будинок, будь-яка людина насамперед вибирає вподобаний нею проект по фото. Такі зображення допомагають візуально скласти уявлення про необхідну вам споруду, і скласти приблизний комплект необхідних компонентів майбутньої будови.

«КБК Одеса» за час свого існування напрацювала величезний архів каркасних споруд різноманітного призначення. Серед фотографій красивих дерев’яних будинків можна побачити:

 1. Заміські особняки і таунхауси.
 2. Житлові будівлі й дачі.
 3. Лазні та сауни.
 4. Кафе та ресторани.
 5. Церкви і храми.
 6. Готелі та бази відпочинку.
 7. Промислові споруди.

В останні роки ми стали свідками величезного сплеску екологічно чистих проектів самостійного зведення, і такі фрази, як «розумні технології», «пасивний дизайн» і «стійкий спосіб життя» з’являються у кожному журналі про житлове будівництво. Якщо ви хочете створити свій ідеальний будинок, екологічно чистий підхід – вибір не тільки для хіпстерів, що обіймають дерева. «Зелена» перспектива може принести величезні вигоди з точки зору експлуатаційних витрат, а також внутрішнього комфорту і особистого благополуччя.

Багатий вибір фото недорогих будинків та інші переваги

Звичайно, можна побудувати дім власними руками, але для цього необхідний досвід у читанні специфікацій і креслень, плюс ви витратите на будівництво багато часу. У нашому штаті зібрані досвідчені фахівці, що створюють безліч варіантів споруд, які задовольнять запити найвимогливіших клієнтів. Власне налагоджене виробництво стандартних домокомплектів дозволяє зводити будівлі в найкоротші терміни. Вже через 3-4 місяці після підписання договору ви можете стати володарями сучасного житла, яке простоїть практично сто років. У нас на сайті ви можете подивитися фотогалерею наших робіт і купити будинок під ключ, який втілить у собі ваші особисті уявлення про затишок і комфорт.

Економія енергії з самого початку

Планування – ключ до успіху. Ви можете модернізувати певні енергозберігаючі функції, але якщо ви почнете процес будівництва з енергозберігаючих та екологічно чистих ініціатив, ви зможете створити красивий будинок, який буде доповнювати навколишнє середовище. Ми продумаємо спрямованість конкретного проекту і збільшимо кількість природного світла в кімнатах, які ви використовуєте найчастіше, – це найпростіший спосіб підвищити енергоефективність, але він може піти набагато далі.

Вибираємо приватний будинок і фото проекту в один клік

Будь-яке грамотне будівництво починається із виготовлення проекту. Адже саме від нього залежить безпека, практичність і довговічність конструкції.

В нашій архівній базі представлені проекти будинків із фото в найрізноманітніших стилях:

 • класика;
 • хай-тек;
 • лофт;
 • модерн;
 • прованс;
 • кантрі.

На сайті компанії «КБК Одеса» можна подивитися фото проекту і розрахувати вартість майбутньої споруди за допомогою програми “Калькулятор цін”. Ми виділили деякі з найбільш інноваційних, але доступних і екологічно чистих функцій проектів, які мають бути включені в нову конструкцію:

 1. Екологічні будівельні матеріали. Дерев’яні рами стають все більш і більш модними в житловій галузі, яка прагне до використання екологічно чистих матеріалів. Ви можете бути впевнені, що каркас буде виготовлений з твердих порід дерева, отриманих з чистих джерел.
 2. Ізоляція – це головний елемент вашого будинку, який дозволить підвищити енергоефективність і знизити витрати на опалення, пов’язані з будинком. Її також можна отримувати з екологічно чистих джерел.
 3. Потрійне скління та скло з покриттям із низьким коефіцієнтом випромінювання можуть значно знизити втрати тепла в порівнянні зі стандартним подвійним склінням. Це означає, що ви як і раніше можете насолоджуватися чудовими краєвидами і природним освітленням, не жертвуючи енергоефективністю, створюючи стильний простір для сучасного життя.

Ми застосовуємо тільки перевірені методи, які сприяють високій енергоефективності.

Можливість купити житло недорого в Одесі й отримати будиночок біля моря

Як побудувати будинок мрії? Довіртеся в цьому нашим професіоналам! Ми допоможемо створити одноповерхові й двоповерхові будинки, величезні заміські резиденції або невеликі компактні будиночки. У нас є маса готових архітектурних розробок і креативних безкоштовних ідей. Ми зможемо повторити будівлю, яку ви обрали по фотографіях, або створити щось оригінальне, що відповідає вашим задумам та ідеям. При цьому ціни на каркасні будинки в Одесі будуть значно нижчими.

Помилуйтеся: будинок без посередників із фото

Дерев’яні «канадки» вже давно стали дахом для багатьох українських сімей. Будівлі, виконані з безпечних екологічних матеріалів, стають ідеальним житлом для шанувальників здорового способу життя. Побачивши фото дерев’яних споруд, ви переконаєтеся, що, незважаючи на простоту конструкції, такі будівлі оснащені всіма необхідними комунікаціями і виглядають актуально і креативно. У нас ви зможете їх придбати недорого, без посередників та істотно заощадити кошти.

Фото побудованих будинків у Одеській області

Заходьте на сторінку «КБК Одеса» і не поспішаючи ознайомтеся з високоякісними фото сучасних будівель для підбору будь-якого дизайну приміщення, стилю і варіанту оздоблення. Вам надається можливість поспостерігати за різними етапами будівництва, перш ніж купити недорого варіант, який вам сподобався. Ми обов’язково врахуємо всі ваші потреби та побажання. При необхідності внесемо зміни в стандартні ескізи вже готових планів, враховуючи всі нюанси і ваші фінансові можливості. Наш фотокаталог ознайомить з уже побудованими об’єктами і їх власниками, задоволеними нашою роботою.

Більше arrow-more Менше arrow-less