burger menu

Швидкісне будівництво каркасних будинків в Одесі від компанії «КБК»

У більшості житлових будинків та комерційних будівель, зведених у 20 столітті, деревина використовувалася як оздоблювальний матеріал. У 21 столітті приватні будинки і багато комерційних та виробничих споруд зводяться з використанням сучасних каркасних технологій. Раніше дошки і бруски застосовувалися виключно як другорядні деталі в конструкціях. У даний час інженерні вироби, такі як балки перекриття і несучі стіни, виготовляються з клеєного бруса й дошки.

Канадська технологія будівництва каркасних будинків передбачає зведення якісних будівель всього за 2-3 місяці. Споруди можна будувати на схилах, кам’янистій або піщаній землі та навіть на даху наявної конструкції у вигляді надбудови.

Будівництво каркасних будинків в Одесі: основні кроки

Каркасна технологія передбачає нескладну схему:

 1. Зведення простого і легкого стрічкового або пальового фундаменту з утепленою дерев’яною платформою. Можлива заливка фінської плити. Завдяки щільно укладеному пінополістиролу, що утворює «ванну», втрати тепла через ґрунт практично відсутні. Найбільшою перевагою фундаментної плити є відсутність теплових мостів.
 2. У каркасному будівництві кожен поверх оформлений окремо, що дозволяє міняти планування без шкоди для конструкції. Коробка зводиться без використання важкої техніки, адже це система стійок і балок перекриття, що забезпечують просту і легку конструкцію. Стелі спочатку укладають дерев’яні дошки з урахуванням навантажень і чорнову підлогу з плит перекриття. Підлога часто служить робочою площадкою, на якій прольоти стінових каркасів виготовляються по частинах, а потім піднімаються на місце і закріплюються. Зверху розміщується другий поверх або мансарда.
 3. Простір між стійками заповнений екологічним ізоляційним матеріалом. Всі комунікації прокладаються всередині підлоги й стін.
 4. Покрівля складається з крокв (похилих балок) або дерев’яних ферм.
 5. Стандартною обшивкою всередині приміщення є гіпсокартон, який забезпечує вогнестійкість, стійкість до вологи і готовність поверхні до оздоблення.
 6. Зовні споруда обшивається OSB-плитою, яка посилює жорсткість коробки, і облицьовується фальш брусом, сайдингом, штукатуркою або їх комбінаціями.

Вартість будівництва каркасних будинків: швидкий розрахунок

Якщо вас цікавить, яка ціна будинку під ключ в Одеській області, скористайтеся калькулятором вартості й наші менеджери зв’яжуться з вами і допоможуть купити будинок під ключ недорого з усіма вигодами. Не варто думати, що своїми руками споруда вам обійдеться дешевше, адже самобуд триває довше, ніж швидке каркасне будівництво командою професіоналів. Всі питання, пов’язані із закупівлею матеріалів, доставкою і зберіганням лягають на одні плечі, а наймані робітники не завжди сумлінно виконують свою роботу. Тому багато хто вибирає компанію «КБК Одеса». Ми використовуємо сучасні методи зведення «каркасників». Реалізовуємо проекти різної форми, комплектації та призначення за найкоротші терміни. В розрахункову вартість входять наступні етапи:

 • фундаментні роботи й ізоляція;
 • теслярські вироби, установка коробки, монтаж і обладнання даху;
 • утеплення з перекриттям мостів холоду мінватою;
 • «теплий монтаж» вхідних дверей і установка енергозберігаючих віконних систем;
 • проведення вентиляції, опалення, підключення інших комунікацій і систем;
 • внутрішнє чистове і фасадне оздоблення.

Дешевше коштують складські приміщення, в яких підтримується нижча температура, ніж у житлових, або невеликі будиночки, призначені для тимчасового проживання. Мінімізуються витрати на фундамент і обігрів.

Будівництво каркасних будинків “Під ключ” – що входить у комплектацію?

Будівництво каркасних дерев’яних будинків «Під ключ» – це вигідна комплектація. Ми будуємо й за фінською технологією, яка відома своєю екологічністю, енергоефективністю і мінімалізмом. Поняття «Під ключ» досить широке і кожна будівельна компанія вкладає в нього свій зміст. Вибираючи даний комплект, ви отримуєте не просто якісно утеплену, екологічну «коробку» з дахом, але й облаштування терас, балконів, водостічну і опалювальну системи, рекуперацію повітря в приміщеннях, внутрішнє оздоблення гіпсокартоном або дерев’яною вагонкою. Фасадний матеріал на вибір замовника – чи то оздоблення «короїдом» або сайдингом, чи то фальш брусом або планкінгом.

Проекти на будівництво каркасних будинків від компанії «КБК Одеса»

У нас на сайті ви зможете побачити одноповерхові й двоповерхові варіанти – це допоможе вибрати свій план для реалізації. Саме правильно розроблений, добре продуманий проект гарантує точні розрахунки кошторису, безпеку виконуваних робіт і комфортне проживання. Наші архітектори мають багаторічний досвід, і за цей час створили сотні індивідуальних і типових проектів, які ми адаптуємо під особливості кожного будмайданчика.

За бажанням клієнта ми проектуємо споруди різної складності та робимо розрахунок із будь-якого будівельного матеріалу. Відео на нашому Ютуб-каналі допоможуть вам побачити процеси будівництва зсередини. Для замовлення телефонуйте за номерами, вказаними на сайті, або пишіть в один із месенджерів. Наші менеджери проконсультують і допоможуть вам з вибором.

Реєструйтесь на безкоштовний вебінар та дізнавайтесь:

 • з якого матеріалу будувати
 • як утепляти
 • як оформити будівництво
 • як ввести будинок в експлуатацію
 • які вікна обрати
 • icon бонуси та подарунки
vebinar-pic

Оберіть, куди відправити запрошення на вебінар: