burger menu

Проекти одноповерхових будинків в Одесі – переваги й особливості

Будівництво енергоефективних споруд сьогодні вельми актуальне. Добре зарекомендували себе одноповерхові будівлі з терасою і гаражем для постійного або тимчасового проживання. Звертайтеся, і менеджери нададуть професійну консультацію, а проектувальники оглянуть місцевість для вивчення її особливостей та запропонують оптимальні варіанти для реалізації максимально вигідного монтажу. До того ж ми розробляємо ескізи не тільки за канадською технологією, але й з бруса, газобетону і піноблоків.

«КБК Одеса» пропонує розробку проектів каркасних будинків, які відрізняються:

 • Індивідуальним підходом до реалізації завдання. Ескіз створюється відповідно до особистих уподобань замовника, особливостей ділянки і клімату.
 • Швидкими термінами реалізації задуманого. Ескізна документація розробляється за кілька днів після узгодження всіх нюансів. До того ж для будівництва невеликої споруди необхідно всього кілька місяців. Працювати можна у будь-яку пору року.
 • Вартістю. Наші професіонали створять документацію, щоб побудувати функціональну будівлю з додатковими приміщеннями “Під ключ” або в інший обраній комплектації.

Незалежно від того, будуєте ви новий будинок «з нуля», шукаєте рішення для підвищення енергоефективності чи просто затіяли капітальний ремонт з розширенням площі, звертайтеся до професіоналів і дізнайтеся про всі можливі варіанти розв’язку ваших завдань. По суті, каркасний котедж, утеплений мінеральною ватою, є своєрідним термосом, в якому зберігається сприятлива для людського організму температура як взимку, так і влітку. В реаліях сучасного життя побудувати енергоефективне житло недорого цілком можливо. «КБК Одеса» розробить для вас проект будівлі, в якій буде тепло й комфортно вам і вашим близьким.

Проект одноповерхового будинку з терасою і гаражем від архітекторів КБК Одеса

Фірма займається будівництвом споруд на різних ділянках. Для того, щоб реалізувати об’єктивно точний і правильний проект, архітектори рекомендують провести топографічну зйомку. Прекрасним варіантом зведення вважається будівля з терасою і гаражем. Оскільки такі об’єкти компактні й водночас мають розширену площу для зберігання автомобіля та відпочинку з сім’єю і друзями на свіжому повітрі, їх часто замовляють. Кожен замовник зможе сповна насолоджуватися життям в еко-будинку, де тепло й затишно.

Інноваційні методики, недорогі схеми, абсолютна безпека і прийнятні ціни – це далеко не все з того, що пропонує «КБК Одеса». У будинках за канадською технологією поєднуються всі переваги сучасного будівництва. Споруду з гаражем і терасою можна використовувати як постійне або тимчасове житло, адже методика відповідає найвищим стандартам і дозволяє істотно економити енергію. Весь секрет криється в максимально можливому використанні енергії сонця, вітру і землі. Для реалізації задуманого професіонали виїжджають на місцевість і вивчають особливості розміщення ділянки. Такий підхід допомагає побудувати житло з «правильним» розташуванням вікон і дверей відповідно до сторін світу.

Проект одноповерхового будинку “під ключ”: розрахунок ціни онлайн

Розробка кошторису і робочого проекту проводиться індивідуально з урахуванням побажань замовника і можливостей ділянки. За бажанням клієнт може використовувати готовий план для того, щоб швидше почати зведення об’єкта. Природно, залежно від складності проекту, розміру й поверховості ціни на будівництво в Одеській області можуть істотно відрізнятися. Але у будь-якому випадку, вартість зведення житлової споруди значно нижча, ніж при традиційному будівництві. Дізнатися остаточну вартість ви можете, звернувшись у нашу компанію. Менеджери дадуть відповідь на ваші запитання. Істотно спростити процес розрахунків допомагає онлайн-калькулятор. Просто вкажіть бажані параметри й дізнайтеся у наших менеджерів, скільки приблизно коштуватиме житло вашої мрії.

Скільки коштує планування одноповерхового будинку в Одесі

Проекти одноповерхових будинків вважаються ідеальним варіантом для функціонального використання невеликих ділянок. Вартість, зазначена на офіційному сайті компанії, безпосередньо залежить від площі споруди. Ціна також розраховується залежно від величини каркасного житла:

 • до 100 м кв.;
 • до 200 м кв.;
 • 6 на 6 м;
 • 8 на 8 м;
 • 9 на 9 м;
 • 10 на 10 м;
 • 12 на 12 м.

Складність плану і під’їзних шляхів може вплинути на остаточний бюджет, який буде відображений у кошторисі.

Проект одноповерхового каркасного будинку: фото

Спроектувати споруду можна за індивідуальним або типовим планом. Навіть найменший будиночок буде мати все необхідне для комфортного проживання. До того ж звести будівлю можна в різних дизайнерських напрямах і стилях. Професіонали фірми «КБК Одеса» зроблять все, щоб споруда була функціональною і несхожою на інші будівлі.

На сайті представлені безкоштовні проекти, які ми допоможемо втілити в життя. Майстри нашої команди зроблять усе, щоб ви багато років насолоджувались комфортним проживанням в будівлі. Телефонуйте за номерами, вказаними на сайті, або скористайтеся онлайн-формою для зворотного зв’язку, щоб ми могли надати додаткову інформацію, а також допомогти вам вибрати й створити житло вашої мрії.

Реєструйтесь на безкоштовний вебінар та дізнавайтесь:

 • з якого матеріалу будувати
 • як утепляти
 • як оформити будівництво
 • як ввести будинок в експлуатацію
 • які вікна обрати
 • icon бонуси та подарунки
vebinar-pic

Оберіть, куди відправити запрошення на вебінар: