burger menu

Канадські будинки “під ключ” в Одесі – свіжий погляд на будівництво

Будівництво за канадською технологією і його ціна під ключ в Одесі дозволяють поглянути по-новому на зведення нерухомості в курортному місті. Стильні, екологічні та адаптовані до кліматичних умов "каркасники" дозволяють використовувати цей метод зведення нерухомості для приватного і комерційного житлового будівництва.

Особливості каркасних будинків

Серед переваг варто виділити наступні:

  1. Унікальність канадського стилю полягає в подальшій енергоефективності споруд. Це сприяє економії енергоресурсів і, в той же час, комфортному проживанню в них. «КБК Одеса» використовує матеріали, які сприяють зниженню тепловтрат і довговічності конструкцій.
  2. У плані герметичності ми проводимо спеціальні тести, що дозволяють визначити мости холоду, де будинок втрачає тепло. Усуваючи ці “прогалини”, ми сприяємо високій герметичності будівель. Для створення правильного мікроклімату всередині приміщення ми монтуємо спеціальні установки, які в літній час зберігають прохолоду, а взимку – тепло всередині приміщення. При цьому системи рекуперації сприяють створенню правильного мікроклімату.
  3. Перевага каркасних будівель полягає ще й у тому, що для спорудження не знадобиться масивний фундамент і важка техніка. Оскільки конструкція легка, для установки каркаса будівлі достатньо мілкозаглибленого фундаменту або паль.
  4. Сейсмологічна стійкість дуже важлива для прибережних регіонів. Наші будівлі мають перевірену і доведену сейсмологічну витривалість, і при різних катаклізмах менш схильні до руйнування.

Найпопулярніші канадські будинки під ключ в Одеській області

Житло за канадською технологією під ключ не залишить байдужим нікого. Даний вид будівництва популярний, оскільки має багато переваг, і найголовніша – швидкомонтованість. Якщо вибирати комплектацію “Під ключ”, то споруда матиме все необхідне і може бути створена протягом 3-4 місяців. Найчастіше клієнти замовляють в компанії «КБК Одеса» дуплекси і таунхауси, але завжди є можливість побудувати двоповерхові й одноповерхові котеджі або невеликі будиночки. Замовникам подобається, коли в невеликих будинках є додаткова площа у вигляді красивої тераси, з якої можна споглядати чудові краєвиди. Також при наявності автомобіля можна замовити проекти з гаражем.

Будинки за канадською технологією під ключ: колекції і стилі

Побудувати об’єкт за канадською технологією можна в будь-якому стилі. На нашому сайті представлені різні плани будинків, які виконані за канадською технологією. Стилістика будівель найрізноманітніша – хай-тек, модерн, лофт і багато інших. Зараз популярні сучасні ТікТок-хауси, які купують блогери для спільного проживання та виконання зйомок. Ця нерухомість повинна мати презентабельний вигляд для відеоблогінгу, і, в той же час, бути максимально функціональною для проживання. «КБК Одеса» створює саме таке житло.

Проекти на канадські будинки під ключ з багатим житловим простором

Різні типові проекти і вартість на них розміщені на сайті «КБК Одеса». Будь-який з планів можна адаптувати під особисті вподобання, місцевість, рельєф ділянки, а також включити в проект додаткові елементи. Якщо ви хочете компактний будинок для приватного використання або здачі в оренду з широким простором, кухнею-студією і декількома спальнями, вибирайте barn. Барнхауси цінують за їх простір. Їх відрізняють високі стелі, відкритий простір, а також велика кількість скління, яка впускає в будинок багато сонячного світла. Це створює приємні умови для проживання, а також сприяє економному витрачанню електроенергії.

Для створення споруди за індивідуальним проектом вам знадобиться надати свої начерки або просто побажання нашому архітекторові – він оцінить технічні можливості, а також посприяє правильній реалізації ідей. Архітектори рекомендують виконувати топографічну зйомку ще до того, як приступити до розробки плану. Вона допоможе уникнути неправильного планування і розташування будівлі на обраній ділянці.

Приватне і комерційне будівництво канадських будинків під ключ з фото побудованих об’єктів

Скільки коштує звести каркасні будинки під ключ? Якщо нерухомість буде невеликою, то купити канадський збірний будинок під ключ може бути й недорого. Якщо будівля за каркасною технологією має велику площу, якщо в ній підібрані ексклюзивні матеріали, і якщо вона містить у собі смарт-системи, то, звичайно ж, подібне житло буде коштувати дорожче. Компанія «КБК Одеса» створює будинки як для постійного проживання, так і для тимчасового перебування. Наші споруди можуть бути використані для бізнесу, здачі в оренду або приватної експлуатації. Ми готові допомогти, якщо замовнику потрібна надбудова або потрібно добудувати житловий простір – балкон або кімнату.

Також ми пропонуємо поетапне зведення будівлі, якщо кошти обмежені. Крім житлових будівель ми можемо побудувати екологічні дитячі майданчики, альтанки, будиночки для відпочинку, сакральні споруди, сауни, готелі та ін. На сайті “КБК Одеса” є вбудований онлайн-калькулятор будівництва. Якщо ви залишите свої дані, то зможете отримати детальну інформацію від наших менеджерів.

Реєструйтесь на безкоштовний вебінар та дізнавайтесь:

  • з якого матеріалу будувати
  • як утепляти
  • як оформити будівництво
  • як ввести будинок в експлуатацію
  • які вікна обрати
  • icon бонуси та подарунки
vebinar-pic

Оберіть, куди відправити запрошення на вебінар: