burger menu

Як побудувати будинок в Одесі?

Який будинок побудувати на ділянці? Яку обрати технологію? Чи можливе зведення своїми руками? Який забудовник надійний? Ці та інші питання виникають при плануванні. Тільки команда професіоналів здатна злагоджено працювати і звести житло всього за кілька місяців. Компанія «КБК Одеса» не тільки правильно спроектує будівлю, але й подбає про достатню вентиляцію об'єкта.

Якість повітря в приміщенні дуже важлива. Широке європейське дослідження показало, що в каркасних спорудах повітря чистіше і вологість в них більш збалансована. Коли вологість повітря становить від 40 до 55%, несприятливі фактори в повітрі, такі як спори, цвілі й бактерії, зводяться до мінімуму. Проживання в каркасному будинку з правильно організованою вентиляцією допомагає запобігти алергії і респіраторній інфекції. Також дослідження показують, що під час урагану або землетрусу каркасні будівлі значно виграють в порівнянні з іншими. Тому компанія «КБК Одеса» вибрала каркасне будівництво споруд і спеціалізується на ньому, піклуючись про здоров’я і добробут жителів Одеси й України.

Побудувати будинок “Під ключ” в Одесі: пріоритети та вигоди

Фахівці «КБК Одеса» знають, як побудувати гарний будинок недорого, адже ми реалізували понад 200 будівель і спроектували сотні індивідуальних і типових проектів. Також у нас є багато корисних відео, як побудувати житло правильно, і правдиві відгуки вдячних власників нової нерухомості. Все це ви можете подивитися на нашому Ютуб-каналі. Переглядаючи різні типи планів споруд з нашого портфоліо і вибираючи архітектурні стилі, обов’язково врахуйте всі переваги комплектації “Під ключ”, оскільки саме вона розв’язує житлове питання дуже швидко. Повідомте нам, який із них вам найбільше сподобався. Якщо у вас виникли проблеми з вибором, зателефонуйте нам або скористайтеся калькулятором цін. Наші досвідчені агенти з обслуговування клієнтів будуть раді зробити свій внесок і допоможуть знайти вдалий варіант для вас і вашої родини.

Наші архітектори та дизайнери постійно створюють нові проекти будівель і пропонують захоплюючі елементи дизайну, які більше ніде не знайти! Якщо ви віддаєте перевагу ексклюзивному, індивідуальному варіанту, ласкаво просимо на наш веб-ресурс. На сайті компанії представлені креслення з реальними розмірами, які ми не раз випробували на будівельному майданчику. Бачити креслення житла – половина задоволення, ось чому ми прикрашаємо наші плани фотографіями і відео-відгуками. Наші новітні відеоролики дадуть вам можливість повністю вивчити етапи будівництва і отримати точну інформацію від фахівців про матеріали, що застосовуються, технології і думки експертів.

Скільки коштує побудувати будинок?

Побудувати споруду для проживання “Під ключ” недорого і якісно в Одесі можливо, якщо довірити свої справи професіоналам. Ми зробимо чесні розрахунки на підставі точних креслень. Тому ще до початку будівництва житла ви будете знати остаточну суму, яку ми не змінюємо, незважаючи на нестабільність ринкових цін. На вибір замовника пропонуємо:

  • Затишні дачні будиночки розміром 8 на 8 метрів.
  • Комфортні котеджі 10 на 10 м.
  • І, звичайно ж, розкішні вілли більше 150 м2.
  • Якщо у вас невеликі або витягнуті земельні ділянки, розгляньте приклади до 80 м2 або компактні двоповерхові будівлі до 100 м2.

Крім цього, ми зводимо сауни, лазні, церкви, храми, готелі, ресторани, бази відпочинку, промислові об’єкти, об’єкти для ведення комерційних справ і т. д.

Як побудувати новий будинок: вибираємо проекти будинків “Під ключ”

При проектуванні нового житла клієнти враховують його корисність з точки зору можливостей для розваг сім’ї та друзів, наявності виділених просторів як всередині, так і зовні, які пропонують зручні зони для проведення сімейних заходів або романтичних зустрічей, а також його вартість.

Ціна будівництва будинку в Одеській області з проектом

Компанія «КБК Одеса» займається каркасним будівництвом, а також розробляє проекти для будівель з газобетону, цегли, СІП-панелей. Хоча ми не практикуємо використання таких матеріалів, наші архітектори з задоволенням розроблять для вас робочий проект відповідно до нормативних вимог і розрахують кошторис об’єкта. Життя постійно змінюється, тому важливо думати не тільки про поточні, а й про майбутні потреби. Можливо, ви захочете поповнити свою сім’ю дітьми, або у вас можуть бути родичі чи друзі, яким потрібне тимчасове місце для проживання. Або ж ви захочете побудувати житло для літніх батьків.

У будь-якому з цих випадків однозначно потрібен додатковий простір. Бонусні кімнати – це якраз те, що потрібно для гнучкого планування. Вони можуть слугувати додатковою спальнею, майстернею, бібліотекою, тренажерним залом або домашнім офісом. Варіанти нескінченні! Тому розкажіть нашим архітекторам, як буде виглядати новий будинок, яке у нього призначення, скільки людей буде проживати в ньому, буде він місце для постійного проживання чи дачним варіантом. Від цього залежить і загальна площа, і зовнішній вигляд будівлі. Наші ексклюзивні проекти містять сучасні зручності, які дуже популярні серед сьогоднішніх домовласників. Розкажіть нам, чого ви хочете, і ми запропонуємо найкращий і найвигідніший варіант. Або ж заходьте на сайт і вибирайте відповідний проект будівлі з ціною.

Реєструйтесь на безкоштовний вебінар та дізнавайтесь:

  • з якого матеріалу будувати
  • як утепляти
  • як оформити будівництво
  • як ввести будинок в експлуатацію
  • які вікна обрати
  • icon бонуси та подарунки
vebinar-pic

Оберіть, куди відправити запрошення на вебінар: